Dostawa i płatność

Top

Czas wysyłki wynosi obecnie 24 godziny (w dni robocze, czyli zamówienia dla których czas ten upłynąłby w weekend albo święto, będą realizowane z uwzględnieniem tej przerwy) – oznacza to, że w 24 godziny (w dni robocze) skompletujemy, spakujemy i przygotujemy zamówienie do odbioru przez kuriera. Czas ten liczymy od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie.

Czas wysyłki nie obejmuje okresu od odbioru paczki przez kuriera do momentu odebrania jej przez Klienta – planując termin otrzymania zamówienia należy więc uwzględnić również czas potrzebny kurierowi na doręczenie paczki.

 

INFORMACJE O DOSTAWIE

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych delikatne produkty mogą się uszkodzić lub stłuc. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Produkty wysyłamy do paczkomatów InPost oraz kurierem DPD lub Spedimex (produkty wielkogabarytowe) . W przypadku produktów wielkogabarytowych nie ma możliwości dopłaty za wniesienie. Produkt wielkogabarytowy nadajemy przesyłką paletową, dostarczaną pod adres zamówienia.
Usługa wniesienia produktów wielkogabarytowych ustalana przez Klienta bezpośrednio z kurierem.

Jeśli w zamówieniu znajdują się produkty z oferty meblowej, możesz otrzymać od nas więcej niż jedną przesyłkę.  Przesyłki wyślemy do Ciebie różnymi firmami kurierskimi, co może spowodować, że daty doręczenia przesyłek mogą się różnić.

Darmowa dostawa dla zamówień od 50 zł

 

Sposób wysyłki Koszt Koszt
Wartość produktów w zamówieniu poniżej 50 zł od 50 zł
Kurier 15,00 zł 0 zł
Paczkomaty InPost 9,99 zł 0 zł

 

INFORMACJE O PŁATNOŚĆ

Bezpieczne płatności online

W naszym sklepie możesz skorzystać z takich form płatności jak: szybki przelew, BLIK, karty płatniczej VISA lub Mastercard, Google Pay, Apple Pay. Zamówione produkty wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie płatności.

Płatność za pobraniem

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. W przypadku asortymentu z kategorii "meble" forma płatności za pobraniem nie jest dostępna. 

Płatność PayPo

Zamów teraz, zapłać nawet 30 dni po złożeniu zamówienia - bez dodatkowych kosztów. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Jak zapłacić PayPo?

1. Należy wybrać płatność PayPo jako metodę płatności, a następnie przejść do kolejnego etapu.

2. Ze strony nuumo.eu nastąpi przekierowanie na stronę PayPo.

3. Na stronie pojawi się formularz, gdzie należy wpisać swój numer telefonu.

4. Na podany numer telefonu zostanie wysłany SMS z kodem.

5. Transakcję należy potwierdzić otrzymanym kodem.

6. Na stronie pojawi się komunikat z potwierdzeniem transakcji.

7. PayPo opłaci Twoje zamówienie.

  • Darmowa wysyłka
    od 50 zł
  • Zwrot
    do 14 dni
  • Szybka wysyłka
    w 48 godzin