O Nuumo

Top

Nuumo to nowa marka na rynku wyposażenia wnętrz, która swoim nowatorskim podejściem do nowoczesnego wzornictwa z pewnością podbije serca internautów. Choć dopiero wkracza na rynek branży home&design, doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, zmęczonych powielającymi się wzorcami treści i formy na płaszczyźnie designu. Nuumo to marka stworzona z chęci odkrywania, z potrzeby indywidualizmu i oryginalności.

Asortyment

W asortymencie Nuumo odnaleźć można produkty o wyjątkowym charakterze –unikatowe zarówno w swojej prostocie i minimalistycznej formie, jak i zachwycające odważnymi printami i odcieniami, które ze względu na swoją niszową estetykę nie mogłyby trafić do sieciowych sklepów meblowych.

Nuumo pozwala skomponować kompleksowy wystrój każdego pomieszczenia w domu – od salonu, aż po garderobę. Z oferowanymi produktami każde wnętrze wyglądać będzie unikatowo i modnie. Nuumo dba również o zachowanie złotego środka pomiędzy estetyką a funkcjonalnością – meble powinny być po prostu wygodne, a akcesoria i drobne AGD powinno zwiększać ergonomię każdego wnętrza tak, aby żyło się lepiej.

Nuumo spodoba się również świeżym właścicielom mieszkań lub domów, ponieważ w jednym sklepie znajdą kompleksowe wyposażenie każdego pomieszczenia – w Nuumo zaopatrzyć się można zarówno w meble, dodatki, jak i drobne AGD. Nawet ekspresy do kawy i czajniki od Nuumo wpisują się w ideę oryginalnego designu, dzięki czemu stanowić będą idealne uzupełnienie każdej kuchni.

Cel

Głównym celem Nuumo jest stworzenie przestrzeni, w której klienci o wyrafinowanym guście designerskim mogą wyrazić siebie poprzez wnętrza swoich domów. Marka unika powielania wzorców na płaszczyźnie wzornictwa, chętnie odkrywa nowe kierunki w zakresie designu i stara się promować produkty nie dla każdego – lecz na tyle zróżnicowane, by każdy znalazł coś dla siebie.

Nuumo pragnie podbijać serca klientów, którzy marzą o wnętrzach z duszą – takich, w których każdy element zachwyca swoim wyjątkowym wzornictwem i stanowi unikatowy element większej układanki. Niezależnie od tego, czy w ich sercu króluje ciepłe boho, chłodne scandi, czy też pełen blasku glamour.

Nuumo kieruje swoją ofertę do każdego, kto śledzi najnowsze trendy, a inspiracje czerpie zarówno z magazynów wnętrzarskich, jak i z portali społecznościowych, w których stara się wyszukiwać unikatowe połączenia stylów. Szeroki asortyment zaspokoi designerskie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy od produktów home&design oczekują zarówno wysokiej jakości, niebanalnej estetyki, połączonych z inteligentną funkcjonalnością.

Jeśli szukasz inspiracji dla pięknych i ciekawych wnętrz – znajdziesz ją w Nuumo.

  • Darmowa wysyłka
    od 100 zł
  • Zwrot
    do 14 dni
  • Wysyłka
    w 24H