SZAFKI I KOMODY

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Top
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Szafki i komody

Porozrzucane po kątach rzeczy w pokoju nie wyglądają schludnie. Szafki i komody to rewelacyjna opcja na powchowanie przeróżnych dodatków i zaoszczędzenie miejsca w środku wnętrza.

Jest to przede wszystkim wyśmienite rozwiązanie dla fanów funkcjonalnych mebli i perfecjonistów. Te dwa rodzaje mebli dziękki swojej uniwersalności pozwolą pochować Ci wszystko co tylko zapragniesz, a w dodatku staną się stylową częścią pomieszczenia.

 

Rodzaje komód i szafek

W asortymencie naszego sklepu oferujemy trzy różne rodzaje komód i szafek: z drzwiczkami, bez drzwiczkami raz mieszane. Każda z nich ma swój urok i będzie pięknie dopełniać wystrój wnętrza.

Szafka z drzwiczkami wybitnie sprawdzi się do pochowania zbędnych drobiazgów by nie prezentowały się nieschludnie na wierzchu. 

Komoda bez drzwi będzie za to rewelacyjną opcją na designerskie zaprezentowanie ulubionych dekoracji w Twojej domowej przestrzeni.

Mieszana propozycja ( meble na pół z drzwiczkami i bez ) sprawdzi się u osób, którym zależy zarówno na praktycznym pochowaniu rzeczy jak i na utworzeniu spersonalizowanej kompozycji na półce.

 

W jakich pomieszczeniach najlepiej umiejcowić szafki i komody?

Odpowiedź jest prosta. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Oba te meble są na tyle uniwersale, że dopasują się do każdego rodzaju pokoju.

Komoda do salonu sprawdza się jako praktyczny mebel do pochowania zbędnych pilotów do telewizora czy gier na konsolę. Często jest też wykorzystywana jako wszystkim nam znana szafka RTV. Będzie się doskonale prezentować umiejscowiona pod salonowym telewizorem. Niegłupim pomysłem jest również postawienie na niej dedykowanych do telewizora głóśników.

 

 

 

  • Darmowa wysyłka
    od 100 zł
  • Zwrot
    do 14 dni
  • Wysyłka
    w 24H